Slide background

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt.

Harald Wand
Daglig leder - CEO

Kundehenvendelser
Mobil: 900 19 732

harald@javapersonal.no

Sigrid Teigen Bekkeli
HR / Administrasjon

Jobbsøkere
Mobil: 977 63 540

sigrid@javapersonal.no

Hilde Henriksen
Økonomi

Fakturahenvendelser
Mobil: 948 40 742

hilde@javapersonal.no

Remigijus Koruza
Bemanningskoordinator

Bemanning
Mobil: 974 18 974

remigijus@javapersonal.no

Roy Skogsholm
Prosjektleder
Aktuelle prosjekter
Mobil: 469 16 698


roy@javapersonal.no

Anders Østensen
Prosjektleder
Aktuelle prosjekter
Mobil: 911 01 353


anders@javapersonal.no

Kontakt oss

Du kan også sende en mail til post@javapersonal.no dersom du ikke syns henvendelsen din passer inn i en bestemt kategori.