Slide background

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt.

Jens Deunk
Daglig leder

Aktuelle prosjekter og kundehenvendelser

Mobil: 901 33 573

jens@javaholding.no

Sigrid Teigen Bekkeli
HR / Administrasjon

Jobbsøkere


Mobil: 977 63 540

sigrid@javapersonal.no

Hilde Henriksen
Økonomi

Fakturahenvendelser


Mobil: 948 40 742

hilde@javapersonal.no

Remigijus Koruza
Bemanningskoordinator

Bemanning



Mobil: 974 18 974

remigijus@javapersonal.no

Martin Foss
Kunde- og bemanningsansvarlig

Aktuelle prosjekter og kundehenvendelser


Mobil: 938 82 685

martin@javapersonl.no

Terje Jenberg
Salgsmedarbeider





Mobil: 926 26 973

terje.jenberg@javapersonal.no

Kontakt oss

Du kan også sende en mail til post@javapersonal.no dersom du ikke syns henvendelsen din passer inn i en bestemt kategori.