Slide background

Kontakt oss

Ta gjerne kontakt.

Roy-Erik Larsen
Daglig leder

Aktuelle prosjekter og kundehenvendelser

Mobil: 469 16 698

roy@javapersonal.no

Sigrid Teigen Bekkeli
HR / Administrasjon / Økonomi

Jobbsøkere


Mobil: 977 63 540

sigrid@javapersonal.no

Hilde Henriksen
Økonomi (i permisjon)

Fakturahenvendelser


Mobil: 948 40 742

hilde@javapersonal.no

Remigijus Koruza
Bemanningskoordinator

Bemanning


Mobil: 974 18 974

remigijus@javapersonal.no

Sebastian Amundsen
Fakturahenvendelser

Fakturahendelser


Mobil: 482 17 118

Sebastian@javapersonal.no

Anders Østensen
Prosjektleder

Aktuelle prosjekter og salg


Mobil: 911 01 353

anders@javapersonal.no

Kontakt oss

Du kan også sende en mail til post@javapersonal.no dersom du ikke syns henvendelsen din passer inn i en bestemt kategori.